Oops...
Slider with alias home1 not found.

FAALİYET ALANLARIMIZ

PVC Kapı Ve Pencere

Enerji tasarrufu, değişen iklim koşullarıyla birlikte her geçen gün önem kazanmaktadır. Siz de bulunduğunuz bölgenin iklim koşullarına ve evinizin konumuna uygun PVC Profil serisi ve cam seçimiyle ısıtma ve soğutma masraflarında tasarruf sağlayabilirsiniz.

Detayları İnceleyin

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik kapı, kendisine birisi yaklaştığı zaman, otomatik olarak açılıp kapanabilen giriş ve çıkışa müsade eden bir yapı elemanıdır. Bazı Otomatik kapı modelleri de bir düğmeye basılarak açılabilmekte olup bunlar daha çok ticari işletmelerde tercih edilmektedir.

Detayları İnceleyin

DUŞAKABİN SİSTEMLERİ

Duşakabinler, banyolara dekoratif bir görüntü desteği sağlayan ve bunun yanı sıra duş alma esnasında oluşacak su sıçramalarının önünü alarak sıcak havanın muhafazasını sağlayan işlevsel banyo ürünlerinin başında gelir.

Detayları İnceleyin

Panjur Ve Kepenk

Panjur sistemleri darbelere dayanım sayesinde güvenlik açısından tercih edilen dış mekân ürünleri arasında yer almaktadır. Dışarıdan gelen darbelere karşı önleyicilik sağlamasının yanında izolasyon amaçlıda kullanım alaları olduğu belirtilebilir.

Detayları İnceleyin

KATLANIR KAPI VE CAM

Yana katlanır kapılar alüminyum ve çelikten oluşmaktadır ve bu bileşim en yüksek kalite strandartlarına karşılık gelir. Kapı paneli paslanmaz alüminyumdandır ve binaya çok miktarda gün ışığı girmesini sağlayan tek bir akrilik panelle donatılmıştır. İki panelli yalıtım kaplaması mükemmel ısı ve yalıtım özellikleri sunar.

Detayları İnceleyin

DEKOR VE LAMBRİ

Lambri, ev içlerinde ahşap veya mermer kaplama ile oluşturulan duvar bölümleridir. Duvarın kaplama biçimine lambri denir. İç mimari de dekorasyon amacı ile kullanılır. Bir panel kaplama sistemi olarak da nitelendirilebilir.

Detayları İnceleyin

Cephe Sistemleri

Giydirme cephe, çeşitli taşıyıcı tip binalarda, binanın dış yüzünün alüminyum malzemeden kullanılan ana ve ara taşıyıcı elemanların dayanıklı ve fonksiyonel bir şekilde bir araya getirilmesi, cam, kompozit levha veya alüminyum levha gibi yapı malzemeleri ile bütünleştirilmesidir.

Detayları İnceleyin

ÇELİK KAPI SİSTEMLERİ

Çelik Kapılar, sac ve çelik lamalarla desteklenerek güçlendirilmiş, dışarıdan zorlamayla açılması imkânsız sağlam kapılardır. … Bunlar; doğru imalat, doğru ölçü, doğru montaj ile doğru kapı bölümlerine yapılan doğru takviyelerdir.

Detayları İnceleyin

Alüminyum Sistemler

Alüminyum mimari sistemler, yaşam alanlarınızda farklı bakış açıları ortaya çıkarmak adına kullanılan alüminyum ürünlerdir. Kaliteyi ön plana çıkaran ve kullanışlı seçeneklerle hayatınızı kolaylaştıran sistemlerdir.

Detayları İnceleyin

0

Yıllık Deneyim

0

Referans Müşteri

0

Tamamlanan Proje

0

Ülkede Faaliyet

REFERANS YORUMLARIMIZ

Proje Teklif Formu

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]