VİZYONUMUZ

UĞUR GENÇAY ÇELİK YAPILAR BİRÇOK SPOR TESİSİ VE ENDÜSTRİYEL TESİS İNŞAATINDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ BAŞARISINI YİNE ARTAN BİR HIZLA MÜŞTERİSİNE SUNMAKTADIR.

MİSYONUMUZ

UĞUR GENÇAY ÇELİK YAPILAR TECRÜBELİ TEKNİK KADROSU İLE ÇELİK KONSTRÜKSİYON PROJELERİNİN İMALAT VE MONTAJININ HIZLI VE MÜŞTERİYİ MEMNUN EDECEK KALİTEDE , SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAMAMLANMASINI İLKE EDİNMİŞTİR.

HAKKIMIZDA


FİRMAMIZ EN SON KABUL GÖREN YÖNETMELİKLERİ KULLANARAK BİLGİSAYAR DESTEKLİ PROGRAMLAR İLE ÇELİK YAPILARIN STATİK HESAP VE PROJELERİNİ YAPMAKTA VE AYNI ZAMANDA TECRÜBELİ KADROSU İLE ÇELİK YAPININ İMALAT VE MONTAJINI DA GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.

FABRİKA BİNALARI  

ASMAKAT

SUNDURMA

BARAKA

DEPO BİNASI

YAPILARINA AİT CEPHE KARKASI VE BÜTÜN ÇELİK İŞLERİ

FİRMAMIZ KURULDUĞU GÜNDEN BU GÜNE KADAR 34 YILDIR İNŞAAT YAPIM DENEYİMİ İLE BİRLİKTE ÇELİK KONSTRÜKSİYON TASARIMI  , PROJELENDİRME, İMALAT VE MONTAJININ YAPIMINDA UZMANLAŞMIŞTIR. MAKİNE PARKINI DA BUNA UYGUN OLARAK GENİŞLETMİŞTİR.

ŞU ANA KADAR YAPMIŞ OLDUĞUMUZ İŞLER VE İŞ YAPTIĞIMIZ FİRMALAR VE KURUMLAR EN İYİ REFERANSIMIZDIR. NELER YAPABİLECEĞİMİZİN GÖSTERGESİDİR. EĞER İŞİNİZİN KAPSAMINDA ÇOK DETAY VARSA , İŞİNİZ ÇOK YÜKSEKTE İSE VEYA ÇOK AĞIR PARÇALARDAN OLUŞUYORSA , İMALAT VE MONTAJ ZORLUKLARI İÇERİYORSA BİZİMLE MUTLAKA GÖRÜŞMELİSİNİZ.

TASARIMINDAN BAŞLAYARAK İŞİN ANAHTAR TESLİMİ YAPIMINA KADAR FİRMANIZIN ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAYA TALİBİZ.

Müşteri Yorumlarımız