ZENDOW PVC PENCERE VE KAPI SİSTEMİ

Ürün Hakkında

Mükemmel Hayatın Penceresi

Size ve çevreye karşılığını ödeyen bir yatırım; Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemleri!

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, Mükemmellik ve Yüksek Performans için tasarlandı.

Önceliği sadelik ve şıklığa veren Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, mekanlarınızın hem mimarisiyle hem de dekorasyonuyla mükemmel uyum sağlar. Sıcak ve yumuşak çizgileri, klasik ve modern tarzın izlerini taşır.

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, mekanlarınıza değer katar, konforunuzu ve rahatınızı artırır. Mükemmel yalıtım, maksimum akustik ve emniyet özellikleri düşünülerek tasarlandığından, tüm mekanları sağlıklı tutan hava koşullarına uygun, benzersiz bir koruma sunar.

Üstün Yalıtım

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, 5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği ile ısı yalıtımı açısından mükemmel bir performansa sahiptir. Sisteme ait ısı iletim katsayısı (Uf), IFT Rosenheim’da yapılan testler sonucunda 1,4 -1,5 W / m2K olarak belirlenmiştir.

Akustik Mükemmellik

Günümüzün gürültülü yaşam alanlarında, mekanların akustik yalıtımı  büyük önem taşımaktadır. Zendow Sistemi, elle yerleştirilen fitillere göre daha iyi akustik yalıtım sunan 2 bölmeli fitilleri bünyesinde barındırır. Ayrıca PVC’nin var olan yalıtım özellikleri ve Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi’nin çok bölmeli yapısı, yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.

Doğal Havalandırma

İyi yalıtılmış evlerde dahi, yeterli havalandırmayı sağlamak için özel önlemler gerekir. Zendow PVC Pencere ve Kapı istemi; koku, alerji, CO zehirlenmesi, yoğuşma ve küf oluşumu risklerini azaltan doğal bir havalandırma sistemiyle de tamamen uyumludur.

İlave Güvenlik

Zendow PVC Pencere ve Kapı  Sistemi, hırsızlık olaylarına karşı daha yüksek güvenlik sunan galvanizli çelik ile güçlendirilmiştir. Ayrıca sistem, tüm güvenlik türleriyle de uyumludur.

Çevreye Saygı

Zendow PVC Pencere ve Kapı  Sistemi’nin pencere ve kapıları yüksek yalıtım değerleriyle daha sağlıklı bir çevre ortamı yaratmanın yanı sıra uzun ömrü, az bakım gereksinimi ve kullanım ömürlerinin sonunda %100 geri dönüştürülebilirlik ve yeniden işlenebilirlik özellikleriyle de öne çıkmaktadır.

Farklı Evler, Farklı Hayatlar, Farklı Beklentiler…

Herkes İçin Farklı Bir Zendow Seçeneği Vardır:

Zendow

TS 5358-EN 12608’e uygun B sınıfı profil sistemidir. Alt-üst et kalınlıkları 2,5 mm, yan duvar et kalınlıkları ise 2 mm’dir. L-41 kasa, T40 ortakayıt, Z-58 kanat, Z-75 kapı kanat, dışa açılan 75 mm kapı kanat ve Zirve Kasa, sistemi oluşturan ana profillerdir. Cam çıtaları ve diğer donanımları bütün Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi ile birebir uyumludur.

Zendow Deluxe

TS 5358-EN 12608’e uygun B sınıfı profil sistemidir. 5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği ile ısı ve ses yalıtımı açısından mükemmel bir performansa sahiptir. Alt-üst et kalınlıkları 2.8 mm, yan duvar et kalınlıkları ise 2.2 mm’dir.

IFT – Rosenheim’da yapılan testler sonucunda, ısı iletim katsayısı (Uf ), 1.4 – 1.5 W/m2K’dır.

Zendow Plus 

TS 5358-EN 12608’e uygun A sınıfı profil sistemidir. Alt-üst et kalınlıkları 3 mm, yan duvar et kalınlıkları 2,5 mm’dir.  L-44 kasa, ortakayıt, statik orta kayıt, damlalıklı kanat ve kapı kanat sistemi oluşturan ana profillerdir. Cam çıtaları ve diğer donanımları bütün Zendow PVC Pencere ve Kapı sistemi ile birebir uyumludur.

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, mükemmel tasarım ve estetiği sayesinde mekanlarınızın tarzına kolayca uyum sağlar. Sistem, en ince ayrıntısına kadar uyum için düşünülmüştür.

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi içinde yer alan 100’den fazla ürün seçeneği ile, sisteme bir bütünlük kazandırılarak, özel detaylarda bile en etkin çözümler sunar. Zendow ürün ailesinde yer alan profil çeşitliliği ile pencereniz, tepeden tırnağa tarz değiştirir.

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, diğer tüm sistemlerle uyumlu olup, sistem ile paralel sürme, katlanır kapı, pivot, dışa açılım vb. uygulamalar da yapılabilir.

Zendow PVC Pencere ve Kapı sistemi içinde çok çeşitli cam kalınlıkları kullanılabilir. Sistemde 11 farklı cam kalınlığı seçeneği bulunur. (20 mm, 24 mm, 28-29 mm, 4-5 mm, 12 mm vb.)

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, renk konusunda da Egepen Deceuninck’in zengin deneyiminden yararlanarak her zevke uygun çözümler sunar.

Dökümantasyon