SİDİNG KAPLAMA

Ürün Hakkında

Doğayla uyum içinde, etkileyici ve göz alıcı bir görünüm her binanın hakkıdır. Siding Kaplama diğer dış cephe kaplamalarının ulaşamadığı bir güzelliği binaların dış yüzeyleriyle buluşturuyor. Siding Kaplama birbirine tam uyumlu cephe kaplama panel ve aksesuarlarında naturel ve canlı tonlar doğanın tüm renklerine eşlik ediyor.

Siding kaplama sistemleri yapıların dış cephelerinde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Binaları nemden ve korozyondan korur ve ortalama 50 yıl boya ve bakım gerektirmeksizin sessizce görevini yerine getirir. Farklı renk ve profil seçenekleriyle binalar çok güzel görünüme kavuşur.

Antistatik yapısıyla toz tutmayan kaplama malzemesi, yağmurla kendi kendisini yıkama özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde siding uygulanan binalar ilk günkü gibi yeni kalır.

Siding kaplama, belirli periyodlarla yapılması gereken dış cephe boyasını hayatınızdan çıkarır. Ortalama 50 yıl ömrü olan bu eşsiz sistemin uygulanması ise kısa bir süredir. Sağladığı avantajlar sayesinde çok büyük tasarruf sağlayarak yapıların nemden korunmasını ve ömrünü uzatmasını sağlar.

Siding Nedir?

Siding Kaplama, 1960 ların sonuna doğru cephe kaplama sektörüne giriş yapmış,ilerleyen kırk yıl içerisinde popülerliği ve kullanım alanı hızla artmıştır.

Dayanıklılığı, çok yönlü uygulanabilme kolaylığı, Uv ışınlarına karşı dayanıklılığı arttıran çift katmanlı üretim teknolojisi ve co extrüzyon metodu ile üretilen polivinil klorür esaslı içerisinde bulunan katkılar, edarbe dayanımı, rijit yapısı ve malzemenin dış hava koşullarına karşı direncini arttırır.

Siding Kaplama binayı nem, rutubet, korozyon vb etkilerden koruyan boya ve bakım masrafı gerektirmeyen, bina ömrünü uzatan ve bina ömrü boyunca yapıya estetik katan dış cephe kaplamasıdır.

Avantajları Nelerdir?

  • %55’e Varan Tasarruf
  • Şık ve Gözalıcı
  • Uzun Ömürlü
  • Pratik Uygulama ve Hızlı Montaj
  • Kolay Temizlenebilme
  • Çevre Dostu