OTOMATİK BARİYERLER

Ürün Hakkında

Ferforje demir kapılar ve dekoratif garaj kapıları uzaktan kumanda akıllı sistemler ile veya otomatik açma kapama mekanizmalarıyla hem mekan güvenliğini hem de mekanınıza estetik bir görüntü sağlar.

Fabrika, site, villa, açık ve kapalı otoparklarda kullanılabilen ve istenirse biletle çalışabilen otomatik bariyer sistemlerinde buton ya da uzaktan kumanda da tercih edilebilmektedir. Karanlık ortamlarda ikaz lambaları ekstra güvenlik sağlamaktadır.

Otomatik bariyer otopark alanlarının araç giriş ve çıkışını kontrol altına alabilmek amacıyla tasarlanmıştır.Gelişmiş kontrol elektroniği sayesinde uzaktan kumanda, buton kontrolü, kart okuyucu elektronikleri ( Manyetik, Proximity, Mifare, KGS, OGS ) ve her türlü Access geçiş kontrol sistemi ile kontrol edilebilmektedir.
Güvenliğin her şeyden önemli olduğu bilinciyle emniyet fotoseli ve manyetik loop dedektörü bağlantısı mümkün olmaktadır.

Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapanma sistemi ile zaman ayarlı olarak kapatılabilmektedir.Ayrıca elektrik kesintilerinde otomatik bariyer kolunun manuel kullanımı mekanik olarak mümkündür.

Dökümantasyon