MOTORLU PANJUR

Ürün Hakkında

Panjur mekanizmalarına teknolojik girişimlerin getirdiği en büyük yenilik motorlu panjur sistemidir. Panjur sistemine entegre edilen motor ve motora ait kumanda ile uzaktan kumandalı motorlu panjur sistemi var olmuştur. Bu amaçla üretilen tüp panjur motorları ve buna bağlı kontrol ünitelerinin panjur kullanıcılarına sağladığı konfor, çağımızın akıllı binalarının insan hayatını ne kadar kolaylaştırdığını açıkça ortaya koymaktadır.

Yeni bir bina projesi mi?  Ekstra güvenlik mi? İhtiyacınız olan her ne ise; mutlaka ihtiyaçlarınıza uygun bir panjur  çözümü bulunmaktadır.

Artırılmış güvenlik ve enerji tasarrufu için motorize panjurlar.

1. Montajın Korunması.

Bir engel mi çıktı? Motor hemen duracak ve kepengi serbest bırakacaktır. Panjurunuz sıkıştı mı? Motor onu zorlamayacaktır. Tüm yıl boyunca nazik bir şekilde çalışacak ve panjurlarınız daha uzun ömürlü olacaktır.

 

2. Her şeyi tek bir tuşla kilitleyin.

Her bir pencereyi ayrı ayrı kontrol etmek yerine yalnızca uzaktan kumandaya tıklayın. Evinizdeki tüm panjurlar hep birlikte kapanarak size zaman kazandıracaktır. Yalnızca birkaç dakika için evden ayrılacak olduğunuzda bile panjurları kapatabileceksiniz. Böylece daha güvenli hissedeceksiniz!

 

3. Evde biri varmış gibi görünmesini sağlayın

Uzun süre evden uzak olacaksanız, panjurlarınızı sanki siz evdeymişsiniz gibi hareket etmeleri için programlayabilirsiniz. Bir günden diğer güne farklı hareket etmelerini bile sağlayabilirsiniz.