KATLANIR CAM SİSTEMLERİ

Ürün Hakkında

Yazlık, villa, balkon, otel, kafe gibi mekânlarda estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak ve aynı noktaya toplanabilme ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekânlardan yararlanılabilmesini sağlar. Rüzgâr, toz, kar ve yağmur vb. olumsuz hava koşullarında dış etkenlerden koruma sağlar.

Katlanır balkon camlama sisteminin en önemli felsefesi çağdaş kent yaşamının kurallarına uygun mimari estetik, konforlu huzurlu ve güvenli balkon keyfi sunmak, daha şeffaf daha natürel iş ortamları ve mekanları yaratmak; katlanır camlama sisteminin sektörde bu sistemin öncüsü olarak mekanlardaki gerçek yerini almasını sağlamaktır.

Balkonlar şehir hayatında soluklanma ve dinlenme mekanıdır. Balkonunuzu kullanmanızı engelleyecek rüzgar,toz,yağmur,gürültü gibi etkenler bu sistem sayesinde balkonunuzu her türlü şartta kullanmanızı sağlar.

Balkonunuzu herhangi bir doğrama profili ile kapattığınızda eski haline dönüştürmeniz artık mümkün değildir. Balkonunuz her an depo haline gelebilir. Dışardan evinize baktığınızda mimarisinide bozmuş olursunuz.

Balkonunuzun şekline göre alt ve üstte döşenmiş alüminyum profillerden oluşan raylar içinde yaklaşık 750 mm genişliğinde 2900 mm yüksekliğinde 6 mm, 8 mm ve 10 mm kalınlığında temperli camlardan, oluşan cam kanatlar hareket ettirilerek balkonunuzu kısmen veya tamamen kapatarak kullanabilirsiniz.

Cam kanatları bir kenarda topladığınızda balkonunuz kapatılmadığı zamanki haline dönüşerek balkon olarak kullanılabilir.Yağmur veya rüzgarlı bir havada camlarınızı kapatarak kapalı bir balkon haline dönüştüre bilirsiniz. Cam kenarlarında dikey profil olmadığından kapalı haldeyken görüşünüzü engelleyecek cam dışında herhangi bir cisim olmaz ve görüşünüz engellenmez.