GARAJ KAPILARI

Ürün Hakkında

Ekonomik, sağlam ve güvenilir garaj kapıları sizlere geniş bir ürün yelpazesi ile sunulmaktadır. Büyük ve küçük kapılar için farklı uygulamalar yapılabilmektedir. Üstün güvenlik önlemleri ve garklı kilit sistemleriyle davetsiz misafirleri dışarıda tutar. Kapılarımız ısı yalıtımının yanı sıra sert rüzgârların savurabileceği nesnelere karşı da dayanıklıdır. Düşme emniyeti, sıkıştırmaya karşı geliştirilmiş önlemleriyle kapılarımızın kullanımı son derece güvenlidir. Güvenlik sistemlerimiz Avrupa normlarına uygundur ve sertifikalandırılmıştır.

Otomatik Garaj Kapıları, Dekoratif garaj kapıları her türlü doğa koşulundan korurken aynı zamanda hırsızlara karşı da güvenliğini sağlar. Seksiyonel garaj kapıları müstakil binalarda olduğu gibi bina ve sitelerin kapalı garajlarında tercih edilen sistemlerin başında gelir. Dekoratif garaj kapılarının panelleri parmak sıkıştırma korumalı gövde yapısına sahip dekoratif göbekli panellerden oluşur ve isteğe göre paneller üzerine oluklu olabilir ve/veya çift cidarlı dekoratif pencere uygulanabilir.

Dekoratif garaj kapılarında pencereler garaja ışık girişini sağlayacağı gibi kapıya şık bir görünüm kazandırır. Dekoratif garaj kapıları tavan yüksekliği ile kapı geçiş yüksekliği arasındaki mesafe en uygun şekilde kullanılarak panellere bağlanan makaraların ray içinde kayarak hareketi sağlanır. Dekoratif garaj kapı bu yükseklik ölçü detayına göre 22 cm’lik dönüş mesafeleri ile yataklanır. Dekoratif garaj kapıları Avrupa’dan ithal edilen, Avrupa kalite belgelerine sahip panel ve aksesuarlarıyla Türkiye’de firmamız tarafından ölçülere uygun olarak imal edilmektedir. Dekoratif garaj kapısı çelik sandviç panellerden oluşur. Sandviç paneller, galvanize çelik sac levhalar arasına yüksek basınçlı poliüretan enjekte edilerek elde edilir. Yüksek basınçlı poliüretan sayesinde mükemmel ses ve ısı izolasyonu sağlanır. Panellerin rüzgar dayanımı 120 km/saat’tir Dekoratif garaj kapı panellerinin ön ve arka yüzeylerindeki levhalar birbirinden bağımsızdır bu sayede iç ve dış yüzey arasındaki iletkenlik engellenmiş olur. Dekoratif göbekli paneller özel parmak sıkıştırma koruma sistemine sahiptir, bu özellik herhangi bir şekilde parmakların paneller arasına sıkışmasını önler. Dekoratif garaj kapısı geçiş yüksekliği ile tavan yüksekliği arasındaki mesafeye yataklanır.