FOTOSELLİ KAPI

Ürün Hakkında

Son 15 yılda hayatımıza giren ve her türlü binada bizi karşılayan fotoselli, radarlı ve emniyet fotoselli otomatik kapılar; Yaya trafiğini yönetmek ve binalarımıza öncelikle estetik kazandırmak amacıyla kullanılmaktaydı. Günümüzde ise estetik ve prestijli görünüm artık yeterli olmamakla birlikte enerji kaynaklarının giderek tükenmesi ve pahalı olması, iklimlendirilen ortamların ısısınının ve havasının korunması önem kazanmaktadır.

Hastane, okul, havaalanı, banka, AVM, Otel, restoran, süpermarket gibi bir çok yapıda otomatik kapı artık bir zorunluluk.

Yaşanılan ekonomik krizler ile birlikte tüketicilerin ekonomik ürün tercih etmesi; özellikle firmaların ürün ve hizmet kalitesini artırmaya dönük rekabet yerine fiyat rekabetine girmesi ülkemize standart dışı veya kalitesiz birçok fotoselli kapı mekanizmasının getirilmesine neden olmuştur.

FOTOSELLİ KAYAR KAPI

Mimaride fonksiyon ve estetiği birlikte düşünenleri öncelikli tercihidir. Şık görünümü, üretimindeki ileri teknoloji, tam otomatik ya da yarı otomatik ve manuel seçenekleriyle tercih nedenidir.

DÖNER KAPI

Otomatik yana kayar kapıların tercih edilme sebeplerinden en önemlisi iklimlendirme özelliğidir; bu sayede otomatik kapılar kullanıldıkları her mekanda kışın ısı tasarrufu sağlamakta, yazın ise iç ortam havasını korumaktadır.