ALÜMİNYUM KORKULUK

Ürün Hakkında

Alüminyum korkuluklar ısı yalıtımında terlemez, dekoratiftir, bakımsızdır. Boya istemez ve sınırsız ömürlüdür.  Pas tutmaz, çürümez her iklimde eşsiz bir malzemedir. Güneşin zararlı ışınlarından, soğuktan ve mevsim değişikliklerinden etkilenmez.

Çelikten 3 kat daha hafiftir ama daha dayanıklıdır. Kolay şekillendirilebilmesi sayesinde eşsiz tasarım seçenekleri sunmaktadır. Hem estetik açıdan hem de yapısal özellikleriyle yapılara değer katan bir elemandır. Çevre dostudur, geri dönüşüm olanağı vardır.

Alüminyum Korkuluğun Avantajları:

1. Merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi kullanım alanlarına estetik, görsellik ve uzun ömürlülük sağlayarak yapılarınızın değerini arttırır.
2. Malzemelerin temizlik dışında hiçbir bakım gerektirmez ve yıllarca sorunsuz kullanım imkanı sağlaması gibi üstün özellikleri sayesinde bugün modern ve akıllı yapıların tamamlayıcısı ve vazgeçilmezi haline gelmiştir.
3. Paslanma oluşturmaz ve korozyona dayanıklıdır.
4. Sağlam ve hafif olması ile yapılarınızın değerini arttırır.
5. Her yapının atmosferine göre uygun çözümler, kullanım kolaylığı ve uygulama çeşitliliği sağlar. İstediğiniz şekillerde uygulatabilirsiniz.
6. Hem iç, hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yapılara aşrı yük yüklemez.
7. Geri dönüşüm özelliliği ile doğayla dosttur.