VİZYONUMUZ

Uğur Gençay Çelik Yapılar Birçok Spor Tesisi ve Endüstriyel Tesis inşaatında gerçekleştirdiği başarısını yine artan bir hızla müşterisine sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Uğur Gençay Çelik Yapılar Tecrübeli teknik kadrosu ile çelik konstrüksiyon projelerinin imalat ve montajının hızlı ve müşteriyi memnun edecek kalitede , sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını ilke edinmiştir.

HAKKIMIZDA

Firmamız en son kabul gören yönetmelikleri kullanarak bilgisayar destekli programlar ile çelik yapıların statik hesap ve projelerini yapmakta ve aynı zamanda tecrübeli kadrosu ile çelik yapının imalat ve montajını da gerçekleştirmektedir.
Fabrika Binaları

Asmakat

Sundurma

Baraka

Depo Binası

Yapılarına ait Cephe Karkası ve bütün çelik işleri

Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar 34 yıldır inşaat yapım deneyimi ile birlikte çelik konstrüksiyon tasarımı  , projelendirme, imalat ve montajının yapımında uzmanlaşmıştır. Makine parkını da buna uygun olarak genişletmiştir.

Şu ana kadar yapmış olduğumuz işler ve iş yaptığımız firmalar ve kurumlar en iyi referansımızdır. Neler yapabileceğimizin göstergesidir. Eğer işinizin kapsamında çok detay varsa , işiniz çok yüksekte ise veya çok ağır parçalardan oluşuyorsa , imalat ve montaj zorlukları içeriyorsa bizimle mutlaka görüşmelisiniz.

Tasarımından başlayarak işin anahtar teslimi yapımına kadar firmanızın çözüm ortağı olmaya talibiz.